• Wpisów: 26
 • Średnio co: 86 dni
 • Ostatni wpis: 6 lat temu, 19:29
 • Licznik odwiedzin: 25 262 / 2338 dni
 
psczolkamajka
 
Majka ♣: Hej tu ja proszę powiedzcie mi co ja mam robić.
Jestem w kimś zakochana w Piotrku. Ale nigdy nie miałam odwagi i teraz też nie mam. I co najgorsze on ma dziewczynę. Mam nadzieje że on nie ma bloga .Mieszka w Olszance. Kocham go chyba 7 lat .
Ostatnio jak graliśmy w kapsle to był taki zakład:
Że wygrany całuje mnie a przegrany Piotrka. Ale nie w usta, tylko w policzek szkoda. Ale Piotrek wygrał, aja przegrałam. A kiedyś gdy byliśmy mali. W dzień bożego narodzenia pocałował mnie na pożegnanie. A jak miałam roczek jego mama dała mi koc który mam do dziś. On jest ode mnie starszy o rok. Ale nic to tylko rok nie którzy biorą ślub z 20 lat starszymi osobami. Dziś mi się śnił fajny sen ale trochę dziwny. I koniec z H2O wystarczy kropla, przed snem. Zwariowany trochę. Co ja mówię trochę?! Bardzo zwariowany no ludzie tam były syreny, w stodole!?
Jednak wam opowiem:
Tak jak mówiłam Bella, Riki, Clio, Wil, Zejn, Luis,  Piotrek i ja graliśmy w siatę. Ale inną. Każdy miał piłkę. I trzeba było rzucić pikę do ukochanego. Bella do Wila Riki do Zejna Clio do Luisa a ja do Piotrka.   ...I wtedy ze wstydu pobiegłam na dwór. Ale na dworze padało więc tylko Piotrek pobiegł za mną. Usiadłam na huśtawce i wtedy przybiegł. Piotrek mnie wtedy pocałował w usta. Obudziłam się aaaa.... Jak ja go loffciam <3
Okej konie na dziś narka

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  Jolcia
  Aj piękny sen miłaś i powiem,ze zgadzam się ze swoją poprzedniczk ;-)
  Może on jej wcale nie kocha? Kto wie moze miedzy wami coś zaiskrzy?;-D
  Ale spróbuj,bo jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz ;-]
   
 •  
   
  @Pszczółlka Maja ^^: Nie ma za co,miałam podobny problem,ale dałam se radę :P
   
 •  
   
  thx za rade  spróbuje
   
 •  
   
  Nie martw się napewno cię kocha ;) Chłopaki lubią odważne dziewczyny i z poczuiem humoru <3 Więc po prostu zbliżcie się do siebie (w sposób pzryajcielski)porozmawiajcie .Jesteście przyajciółmi? Łatwiej jest się wam dogadać niż jemu z jego dziewczyną?Poproś go ,zeby ci ją przedstawił.Poznasz ją ,zobaczysz jak się zachowuje w jej otoczeniu ,jesli normalnie jak  kolega z koleżanką to masz duże szanse,ale jeśli jak swoją dziewczynę to będzie cięćko.Więcej nie mam do powiedzenia,ale spróbuj zrobić tak jak ci mówiam.Może to Ci coś pomoże?
  Oczywiście + wbijaj ♥
   
 •  
   
  ehh uwierz mi że za tak około 10 lat będziesz się z tego śmiac:)
  chciałabym wrocic się do tego jak mialam 9 lat...:)